Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ ilçe ziyaretleri kapsamında İlçemizi ziyaret ederek bir dizi inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.
 
Ziyarete Sayın Valimizle birlikte Garnizon Komutan V. Per. Alb. Çetin ÖCAL, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk YURDAGÜL, İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU ve İl Jandarma Komutanı J. Alb. Abdurrahman BAŞBUĞ da katıldı.
 
İlk olarak Kaymakamlığımızı ziyaret eden Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ Kaymakam V. Muhammed ÇETİN’ den ilçe ile ilgili brifing aldı.
 
Daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte Osmancık Adliyesine giden Sayın Valimiz, Cumhuriyet Savcısı Hasan Hüseyin ALTUNAY’ ı makamında ziyaret ederek bir süre kendisiyle sohbet ettiler.
 
Adliye ziyaretinin ardından Osmancık Belediye Başkanlığını ziyaret eden Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Belediye Başkanı Hamza KARATAŞ’ tan ilçenin çalışmaları hakkında brifing aldı.
 
Daha sonra İlçemizin yeni eserlerinden Şehit Asb. Mustafa Ayna Tabiat Parkına da giden Sayın Valimiz beraberindeki heyet ile birlikte parkı gezerek incelemelerde bulundu.
 
Ardından Eski Osmancık İlçe Devlet Hastanesinin yerini, Tarihi Osmancık Koyunbaba Köprüsündeki tadilat çalışmalarını, yeni yapımı tamamlanan Osmancık Şehirlerarası Otobüs Terminalini ve İlçemizde yapımı devam eden Huzurevi inşaatını gezen Sayın Valimiz yerinde incelemelerde bulundu.
 
İncelemelerin ardından Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ ve beraberindeki heyet İlçemizden ayrıldı.