OSMANCIK İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
(05.05.2012 tarih ve 28283 sayılı Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliğine göre düzenlenmiştir.)
Sıra No
Unvanı
Adı-Soyadı
1
Kaymakam 
Hakan ALKAN
2        
Garnizon Komutanı
Personel Asteğmen Murat DEMİR
3
Belediye Başkanı
Hamza KARATAŞ
4
Cumhuriyet Başsavcısı
Hasan Hüseyin ALTUNAY
5
Hitit Üniversitesi Osmancık Meslek Yüksek Okulu Müdürü
Kadir EROL
6
HAKİMLER, SAVCILAR, NOTERLER VE BARO TEMSİLCİSİ
 
Hakim
Ali TUNTUR
Hakim
Aziz GÜL
Hakim
Furkan ÇAKIR
Hakim
Yasin KÜÇÜK
Savcı
Hasan Hüseyin ALTUNAY
Savcı
Zahide ÖLMEZ
Baro Temsilcisi
Av. Mustafa Vecdet TUNCAY
1.Noter
Leyla GÖKTEN
2.Noter
Ahmet Serkan GÖKTEN
7
İLÇE GENEL KOLLUĞUN ÜST AMİRLERİ VE KAYMAKAMLIĞIMIZCA BELİRLENEN TSK MENSUPLARI
İlçe Emniyet Müdürü
Bahadır VURGUN
İlçe Jandarma Komutanı        
J.Kd.Bcvş. Tevfik KARA
8
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ ve MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı
Hakkı GÜNGÖR
 Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Sadık EKER
 Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
Satılmış KARATAĞ
İYİ Parti İlçe Başkanı
S.Mustafa BOYACI
 
 
9
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
Osmancık Hitit Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd.
Dursun ASLANER
Osmancık Hitit Meslek Yüksek Okulu Müdür Yrd.
Zafer KÖSE
 
10
RESMİ GAZETEDE BAKANLAR KURULUNUN İMZA SIRASINA GÖRE İLÇE MÜDÜRLERİ
Cumhurbaşkanlığına Bağlı Kuruluşlar
İlçe Müftüsü
Eyüp AYDIN
Adalet Bakanlığı
İlçe Seçim Kurulu Müdürü
-
Savcılık Yazı İşleri Müdürü
Mahmut KARABUDAK
Mahkeme Yazı İşleri Müdürü
Özay ÖZ
İcra Müdürü
Murat ERGİN
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Osmancık Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V.        
Mehmet GÜRER
Osmancık Sosyal Güvenlik Merkezi Kurumu Müdürü     
 
Ömer TÖK
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V.
Seval ARSLAN
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Tapu Müdürü
İsa YANIK
Kadastro Birimi
Sedat ÖZTÜRK
Milli Emlak Şefliği        
Ömer İNAL
Gençlik ve Spor Bakanlığı
İlçe Gençlik Spor Müdürü
Abdullah KÜÇÜKGÖZ
Yurtkur Müdürü
Şevket ANAR
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Osmancık Organize Sanayi Bölgesi Müdürü
A.Emre GÖKEL
Tarım ve Orman Bakanlığı
İlçe Tarım ve Orman Müdür V.        
Sait EKİCİ
Osmancık Orman İşletme Şefi        
Serhat Cihan KESKİN
Koyunbaba Orman İşletme Şefi
Harun AYDIN
Zeytin Orman İşletme Şefi        
Ahmet MİDİLİÇ
Osmancık Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Amiri
Abdurrahman ERUSTA
Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü
Ahmet KELLECİ
İçişleri Bakanlığı
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Şenay AKSAN
İlçe Nüfus Müdürü
Adnan KUMTEMUR
İlçe Özel İdare Müdürü
Erdoğan ELMAS
Bölge Trafik İstasyon Amiri
Adil TUTUK
Kültür ve Turizim Bakanlığı
Kütüphane Memuru
Esra Gül KARATAŞ
Hazine ve Maliye Bakanlığı
Malmüdürü
Zeki KAPDAN
Milli Eğitim Bakanlığı
İlçe Milli Eğitim Müdürü
Mahmut TÖKEL
Sağlık Bakanlığı
İlçe Sağlık Müdür V.
Dr. Melehat KENT ERDOĞAN
Devlet Hastanesi  Başhekim V.
Dr. Umut BOZKURT
Ulaştırma ve Alyapı Bakanlığı
PTT  Merkezi Müdürü
Yasin BATAKÇI
Karayolları 71. Şube Şefi
Ayhan KIRÇILOĞLU
11
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN MÜDÜRLER İLE ORTA ÖĞRETİM VE İLKÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü
Adem DAĞCI
İlçe Milli Eğitim Şube Müdür V.
Bayram ÇIPLAK
İlçe Milli Eğitim Şube Müdür V.
Uğur ULUÇAY
Halk Eğitim Müdürü
İbrahim GÖKDERE
Öğretmenevi ve ASO Müdürü
Rahmi NAMALIR
Osmancık Anaokulu
A. Duygu KARABACAK
Gelincik Anaokulu
Tuğba YÜKTAŞIR
Akşemsettin İlköğretim Okulu
Lütfi GÖKGÖZ
Gemici İlköğretim Okulu
Mahmut KARAKAŞ
İnönüZaferi İlköğretim Okulu
Rafet NAMALIR
Koyunbaba İlköğretim Okulu
Mehmet ÇIPLAK
Osmangazi İlköğretim Okulu
Kıyasettin KARAKÖSE
75. Yıl Cumhuriyet İlköğretim Okulu
Mustafa ÇOŞKUN
Damatoğlu İlköğretim Okulu
Osman DUMAN
Atatürk Ortaokulu
M. Fatih AKGÜMÜŞ
M. Akif Ersoy I.M.H. Ortaokulu
Sefa KAYALI
M. Akif Ersoy Ortakolu
Sefa KAYALI
Meliha-Rıfat Göbel Ortaokulu
Arif PİLAVCI
Nenehatun Ortaokulu
Adem ŞAHİN
Osmancık Ortaokulu
Aşkın LİMAN
Osmancık İ.M.H. O.O.
Orhan GENÇ
Org. Ahmet Çörekçi Y.B.O.
Mehmet Ali HIZARBAŞ
Damatoğlu Ortaokulu
Osman DUMAN
Anadolu Lisesi
Adnan TOKGÖZ
Cumhuriyet Anadolu Lisesi
Salih TUNCAY
And. İmam-Hatip Lisesi
İdris MAKİNECİ
 
İMKB- Metem ATL. M.E.M.
Ahmet SALTIK
İ. Karataş Mesl. Tekn. And. Lisesi
Ahmet VELDET
Ömer Derindere Fen Lisesi
Kerem KÖROĞLU
12
KAMU BANKALARI MÜDÜRLERİ ve  KİT MÜDÜRLERİ
 Ziraat Bankası Şube Md.
Ayhan TOHUMCU
 Halk Bankası Şube Md.
Murat GÜLŞEN
13
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ ve BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ
İl Genel Meclisi Üyesi
Süleyman ŞENER
İl Genel Meclisi Üyesi
Mehmet YÜCEL
İl Genel Meclisi Üyesi
Celalettin AKSAN
İlçe Belediye Meclis Üy.
İzzet KARAKAŞ
İlçe Belediye Meclis Üy.
Necmettin TATAR
İlçe Belediye Meclis Üy.
Turgay ŞANAL
İlçe Belediye Meclis Üy.
Yurdagül YILMAZ
İlçe Belediye Meclis Üy.
Kadir DELİBAŞ
İlçe Belediye Meclis Üy.
Tayfur KARAAĞAÇ
İlçe Belediye Meclis Üy.
Oğuz Mete OKUTAN
İlçe Belediye Meclis Üy.
İsmail Burak DERİNDERE
İlçe Belediye Meclis Üy.
Dursun BARIŞMAZ
İlçe Belediye Meclis Üy.
Özgür ŞAHİN
İlçe Belediye Meclis Üy.
Erkan YAŞAR
İlçe Belediye Meclis Üy.
Erkan YAŞAR
İlçe Belediye Meclis Üy.
Mahmut Özhan ARSLAN
İlçe Belediye Meclis Üy.
Hüseyin CEBECİ
İlçe Belediye Meclis Üy.
Şerif KESKİN
14
TBMM’de GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
Büyük Birlik Partisi
Burak GÖKÇE
Demokrat Parti
İbrahim DEMİRCİ
Saadet Partisi
Halil İbrahim İNOĞLU
Anavatan Partisi
Adnan SARITEPE
Vatan Partisi
Aydın KINACI
 
Türkiye Komünist Partisi        
Murat ÇETİN
15
MESLEKİ KURULUŞLAR ve BASIN KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ
Esnaf  ve San.Od. Bşk.
Bayram ÇALIŞKAN
Esnaf Kefalet Koop. Başk.
Recep AKER
Toprak Sanayi Koop. Başkanı
Yakup KARACA
Şoförler Odası Bşk.
Bilal KARATAĞ
Ticaret  ve  San. Odası Temsilcisi
Sakin BİLGE
Ziraat Odası Bşk.
Ali Osman ŞAHİNER
Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Bşk.
Mürsel GÖKYAR
Osmancık Haber
Hacı ODABAŞ
Osmancık Gazetesi
Özkan ÖZÇELİK
Osmancık Net (İHA Muhabiri)
İsmail KABAKDERE
Osmancık Havadis (AA Muhabiri)
Emrah AKILLI
Osmancık Gündemz (DHA Muhabiri)
Mustafa ULUSOY
16
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
Akbank Şube Müdürü
Cüneyt Özer
Deniz Bank
Hüseyin ŞAHİN
İş Bankası Şube Müdürü
Fatih DÜZÇEKİÇ
Yapı Kredi Bankası
Umut ÜNLÜ
17
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK, VAKIF VE DİĞER SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI
Türkiye Dil Edebiyat Derneği Osmancık Şubesi
Kazım SEKİLİ
Osmancık Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği
 
Mustafa SARI
Osmancık Muhtarlar Derneği
Faruk DELİBAŞ
Osmancık Kent Konseyi Başkanlığı
Murat GÖKGÖZ