15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılı nedeniyle düzenlenen Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşüne binlerce vatandaşımız katıldı.
 
 
15 Temmuz 2017 gecesi saat 20.30’da Kaymakamlığımız önünden başlayan Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşüne Kaymakamımız Sayın Fikret ZAMAN, Belediye Başkanı Hamza KARATAŞ, Siyasi Parti Temsilcileri, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Kaymakamlığımız önünde başlayan yürüyüşte vatandaşlar ellerinde Türk Bayrakları ile 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'na kadar yürüdü.

Meydanda nöbete başlayan protokol üyeleri ve vatandaşlar, selamlama konuşmaları ve Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından  alanda kurulan ekrandan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’'ın da katılımıyla İstanbul'da gerçekleştirilen programı izledi.
 
16.07.2017 saat 00:13 de tüm camilerimizde salaların okunmasının ardından Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla Demokrasi Nöbeti 15 Temmuz Demokrasi meydanında 16.07.2017 saat 24:00'a kadar çeşitli etkinlikler ile devam etti.